Dzisiaj jest: 6.6.2023, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Polityka prywatności

Na podstawie: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. sprawie ochrony i przetwarzania danych osobowych oraz w sprawie swobodnego przepływu takich danych („RODO”) krajach UE będzie stosowane od 25 maja 2018 r. W związku z powyższym przekazujemy niezbędne informacje w tym zakresie.

1. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Państwa danych osobowych jest KOENERGIS Jan Kondratowicz, Nowęcin, ul.Łebska 13, NIP 841 165 93 83

2.KONTAKT W SPRAWACH ZWIĄZANYCH Z PRZETWARZANIEM DANYCH OSOBOWYCH

Email: info@mew24.pl

Poczta: KOENERGIS Jan Kondratowicz, Nowęcin, ul.Łebska 13.

3. DANE OSOBOWE
3.1. Dane osobowe gromadzone są w związku z aktywnością w serwisie internetowym mew24.pl, w szczególności poprzez rejestrację konta użytkownika, dodanie ogłoszenia, kontakt poprzez formularz, etc.

3.2 Dane osobowe Użytkowników przetwarzane są w celu wykonania zawartej umowy, przede wszystkim:
- Rejestracji konta użytkownika.
- Zamieszczenia ogłoszenia.
- Zamieszczania treści na stronie.
- Kontaktu ze administratorem.
- Rozwiązywania problemów technicznych.

3.3 Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych, jest artykuł 6 ust. 1 lit. a) lub b) lub f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

3.4 Odbiorcą Państwa danych osobowych są pracownicy i współpracownicy KOENERGIS Jan Kondratowicz

3.5 Państwa dane osobowe przechowywane i przetwarzane będą do czasu zgłoszenia przez Państwa żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

3.6 Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Państwa zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.

3.7 Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub mają Państwo prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
a także prawo do przenoszenia danych.W przypadku wyrażenia przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych, mają Państwo prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Mają Państwo prawo wnieść skargę do organu nadzorczego w zakresie przetwarzania danych osobowych.

Polecane
GOTOWE ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU (kliknij i oszczędzaj na energii)