Dzisiaj jest: 27.11.2022, imieniny: Franciszka, Kseni, Maksymiliana

Water Expo w Pałacu Kultury i Nauki

Dodano: 4 lata temu Czytane: 780 Autor:
Redakcja poleca!

Prawie 300 samorządowców i przedstawicieli firm zapowiedziało udział w rozpoczynających się 10 kwietnia Konferencji i Wystawie Waterexpo.

Water Expo w Pałacu Kultury i Nauki
Tematyka Waterexpo obejmuje z jednej strony problematykę żeglugi śródlądowej i jej integracje z infrastruktura kolejowa i drogowa, z drugiej zaś - dystrybucję i uzdatnianie wody, sprawy bezpieczeństwa przeciwpowodziowego
i przeciwdziałania skutkom suszy.


Podczas dwóch dni konferencji i wystawy omawiane będą także modele finansowania inwestycji i przeprowadzone warsztaty dla samorządów z zakresu PPP.

W dyskusji podczas WaterExpo wystąpi ogółem ponad 40 mówców, w tym przedstawiciele kierownictw ministerstw gospodarczych , członkowie zarządu Wód Polskich, przedstawiciele władz samorządowych województw i miast położonych nad Odrą i Wisłą , eksperci z kraju i zagranicy.

Głównym partnerem projektu jest Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie , posiadające plany inwestycyjne, których wartość przekracza 60 milionów euro.

Ze zbiorowym stoiskiem wystąpi Netherlands Water Partnership, zrzeszjace holenderskie firmy z sektora budownictwa wodnego.

Waterexpo potrwa do 11 kwietnia.

Bliższych informacji udziela : Katarzyna Maciąg, tel.: +48 22 849 60 06, kom: +48 664 307 120, lub na stronie https://waterways.ztw.pl/

Informacje organizacyjne:

Godziny otwarcia -8:30 – 14:00
Ceremonia otwarcia - godz. 9:30
Sesja inauguracyjna -godz. 10:00

Adres: Pałac Kultury i Nauki  plac Defilad 1, 00-901 Warszawa
 
Źródło: ZTW
Polecane
GOTOWE ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU (kliknij i oszczędzaj na energii)