Dzisiaj jest: 6.6.2023, imieniny: Laury, Laurentego, Nory

Międzynarodowe Targi i Konferencje Water Expo 2019

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1081 Autor:
Redakcja poleca!

W najbliższym czasie w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi i Konferencje Water Expo 2019.

Międzynarodowe Targi i Konferencje Water Expo 2019
WATEREXPO POLAND 2019, które  organizowane są u progu okresu, w którym Polska stanie się największym placem budowy w dziedzinie żeglugi śródlądowej i gospodarki wodnej.
Tematyka WATEREXPO obejmuje z jednej strony  budowę, regulację, pogłębianie   i oczyszczanie rzek, portów i marin, integrację żeglugi śródlądowej z infrastrukturą kolejową  i drogową. Z drugiej zaś  dystrybucję i uzdatnianie wody, problematykę bezpieczeństwa przeciwpowodziowego i przeciwdziałania skutkom suszy oraz ochronę środowiska.

Omawiane będą modele finansowania inwestycji oraz zorganizowane  warsztaty poświęcone  możliwościom finansowania inwestycji w ramach PPP „PPP w sektorze WOD-KAN: szanse, wyzwania i dobre praktyki” (ilość miejsc ograniczona).

Konferencji towarzyszą targi na których firmy przedstawią swoja ofertę, innowacyjne rozwiązania, technologie i zastosowania z sektora gospodarki wodnej i żeglugi śródlądowej. W konferencji Water Expo spodziewany jest udział ponad 300 przedsiębiorców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej.

Głównym Partnerem wydarzenia jest Państwowe Gospodarstwo Wodne „Wody Polskie”, posiadające plany inwestycyjne  których wartość przekracza 60 mln EURO. Stwarza to ogromne możliwości udziału polskich małych i średnich przedsiębiorców w  programach rozbudowy sieci komunalnej, żeglugi śródlądowej i budownictwa wodnego.
Water Expo 2019 organizowane  z są pod patronatem honorowym m.in.:
  • Ministerstwa Gospodarki Wodnej i Żeglugi Śródlądowej, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju
  •  Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi
  •  Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Zapraszamy do Warszawy! 10 – 11 kwietnia 2019, Pałac Kultury i Nauki, Warszawa

Informacje organizacyjne:
  1. Formularz rezerwacyjny oraz  bliższe na stronie www.waterways.ztw.pl
  2. Bliższych informacji udziela: Katarzyna Maciąg, tel: + 48 664 307 120; maciag@ztw.pl, waterways@ztw.pl
Źródło: ZTW
Polecane
GOTOWE ZESTAWY FOTOWOLTAICZNE DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU (kliknij i oszczędzaj na energii)